Fotografia komercyjna i reklamowa

Fotografia komercyjna i reklamowa

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • fotografię komercyjną
  • fotografię produktu - packshot
  • sesje zdjęciowe do reklamy (załatwiamy również modelki, wizaż itp.)
  • sesja firmowa u klienta lub w innej, wcześniej ustalonej lokalizacji
  • zdjęcia produktów aranżowane  - fotografia reklamowa

 

Przez nas wykonane zdjęcia można wykorzystywać w Waszych kampaniach reklamowych (kalendarze, banery, roll-upy, ulotki, strony www czy na Facebooku).

Zdjęcia takie jak packshoty czy aranżowane idealnie się nadadzą do wykonania katalogów produktów, które znajdują się w Państwa ofercie. Takie zdjęcia możecie również wykorzystać w sklepach internetowych czy wystawionych aukcjach na allegro czy ebay-u. 

 


Fotografia produktu - packshot - Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz

 Zapraszamy do oglądania zdjęć: www.mkardas.pl

Zdjęcie produktu - packshot

Packshoty są to wykonane zdjęcia produktów na czystym białym tle. Mogą występować w dwóch wersjach, z lekkim odbiciem lustrzanym przedmiotu  jak i bez odbicia na podłożu. Wykonane tą technologią fotografie produktów, idealnie nadają się jako zdjęcie reklamowe, które można dowolnie wykorzystać do projektowania innych materiałów promocyjnych (ulotki, katalogi, banery, spoty itp.)  jak i umieszczania ich na e-sklepach czy aukcjach internetowych. Po za tym można zamówić wykonie zdjęć wraz z szparowaniem - czyli wycinanie produktu z tła.  

 

Fotografia reklamowa - packshot - Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz

 

Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od rodzaju produktu, jego wielkości czy materiału z którego jest wykonany.